O nás

Hypred reprezentuje francúzky koncern Groupe Roullier na svetovom trhu už 20 rokov. Skupina Roullier, ktorá je lídrom vo svojom odvetví, vznikla v roku 1959 a rozvinula pôsobenie v troch odvetviach:

  • poľnohospodárskom priemysle – FARM
  • potravinárskom priemysle – FOOD
  • automobilovom priemysle – TRANSNET

Firmy, ktoré patria koncernu v súčasnosti podnikajú vo viac ako 30-tich štátoch a zamestnávajú viac ako 5600 ľudí, väčšinou mimo Francúzka. Groupe Roullier vlastní viac ako 60 závodov umiestnených v Európe a na americkom kontinente.

Hypred sa vo svojom podnikaní riadi kvalitou ponúkaných výrobkov a služieb a môže sa pochváliť certifikátom riadenia kvality ISO 9001 získaným v roku 1994, ISO 9007 v roku 1996 a ISO 14000 v roku 2004.

Firma má úspech v predaji prostriedkov na hygienu v transportnom priemysle. Hypred disponuje širokou paletou veľmi kvalitných výrobkov na umývanie, renováciu, dezinfekciu, odmastňovanie a starostlivosť o osobné a nákladné automobily a podlahy. To všetko vďaka dlhoročným skúsenostiam a vlastnému laboratóriu, v ktorom sú výrobky vypracované a vylepšované skúsenými špecialistami. Hypred je francúzkou špičkou.

Okrem toho firma celý čas starostlivo sleduje tendencie okolo tohto odvetvia a odpovedá na aktuálne potreby svetového trhu. Ponuka firmy Hypred sa zameriava na nákladnú, cisternovú a autobusovú prepravu, ručné, automatické umyvárne, predajcov nových a používaných automobilov, servisy, bazáry, atď.

Powered by WordPress & ITsystem.sk